• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Budoucnost a fungování OCR

Vložil: Jerry   dne: 18 Oct '19  
Ahoj přátelé a kamarádi.

Zakládám toto vlákno, jako reakci na připomínky některých členů a samozřejmě aby jsem byl i já v obraze jak to s námi půjde dál. Předem bych chtěl vysvětlit jak je to vlastně s Opel klubama a jejich WWW. Někteří z nás byli krom OCR ještě členy klubu OPEL.COM. Před časem se stalo, že po diskuzi v soukromých zprávách (které byly nepochopitelně lustrovány) o společném srazu OCR a OPEL.COM na Seči bylo spousta lidí během noci bez udání důvodu vymazána dutou hlavou (majitel stránek) a stala se tak bezprizorní. Vzhledem k tomu, že i já tam byl registrován a samozřejmě vyhozen jsem nabídl odejdutým členům opel.com útočiště u nás v OCR. Dost lidí k nám přešlo, nic méně nebo více jim nevyhovoval náš web po klasicku tak se rozhodli založil nový Odkaz který je založen na redakčním systému PHP BB na který byli zvyklí. Všimněte si, že je to jen otočenina našeho klubu (opel-club.cz, club-opel.cz). Oba tyto kluby jsou vlastně jedna rodina my tam oni u nás a již se pořádaly i společné srazy. Tak to jenom na vysvětlenou.

Teď bych chtěl řešit co bude vlastně dál. Fungování klubu už je vlastně jen o srazech. Jak jste si jistě všimli, tak naše srazy už se zredukovali jen na letní, protože opravdu nebyl zájem. Poslední srazy už jezdilo v podstatě jen to zdravý jádro + občas nějaká návštěva. Není to o tom , že bych nechtěl srazy dělat, ale pro 12 lidí to opravdu nemá cenu. Chápu, že jsme po celý republice, ale jednou za rok by jsme to dát mohli. Dále dávám návrh, že by se srazy pořádali jako v jiných klubech a to tam kde je ubytování i strava. Např. objedná se penzion s restaurací kde si každý zaplatí ubytování a co sní a vypije a bude pokoj a nemusí se řešit přípravy a zásobování. Ono je v podstatě jedno jestli se nás sejde 20 nebo 50 přípravy věřte zaberou 3 dny. Ale tímto otvírám jen diskuzi berte to jako návrh. V každém případě bych chtěl zachovat letní na Seči.

Jinak co se týká návštěvnosti na stránkách je to všude (na obou klubech) stejný. Lidi přijdou zamávají a zmizí. Spousta členů už se neukázalo několik měsíců a ani nenapsali ahoj končím.

Tak nějak na konec bych chtěl podotknout, že naše stránky bohužel tak nějak už nejsou nejnovější a může se stát, že na nových serverech budou padat. Řeším to s Jirkou co by se s tím dalo dělat. Může se stát že nám stránky spadnou a už nenaběhnou. Budu se snažit v tom udělat maximum aby se to nestalo.

Pište svoje názory a připomínky prosím pokud možno jen seriózní jsem přece jen už starší pán a čtení nesmyslů mě unavuje děkuji

Přeji všem zdraví, pohodový život a snad se někdy někde uvidíme.

Ahoj váš Jerry

P.S. nepište prosím rychle já umím číst jenom pomalu

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Komentáře

Budoucnost a fungování OCR Jaryn 18 Oct : 14:31
Komentáře: 48

Registrovaný: 24 Mar : 02:23
Tak já to s dovolením načnu. Se situací kolem opel.com je seznámen asi každý, kdo se sem alespoň jednou za uherský rok podíval. Přivedlo to k nám poměrně značné množství fajn lidí a já jsem tomu rád. Následující zakládání dalších opel webů sice nechápu ale asi to není nic co by něčemu nějak zásadně vadilo.

Aktivita členů na webu a jejich účast na klubových akcích je už ale trochu jiná písnička. Nalijme si čistého vína. Kdy jste někdo naposledy hledal něco v poradně? Kdy jste naposledy na nějaké dotazy odpovídali? Já myslím, že už to bude dost dlouho. A není divu. V poradně je kolem Oplů napsáno už snad vše co se napsat dalo takže případní zájemci se ptát nemusí. Stačí si to najít. Další fakt je ten, že značná část členů už Opla ani nemá. Také je nutné zmínit, že na autech novějšího data výroby si je schopen něco opravovat svépomocí jen opravdu málokdo. Takže shrnuto a podtrženo, kdyby jsme se místo "Opel club" jmenovali "Společnost přátel žehu" tak by to bylo v podstatě jedno. I když ... možná by nám stoupla návštěvnost.

Teď ovšem přichází na přetřes otázka. Co s tím dělat? A dá se s tím něco dělat? Já nevím. Možná by pomohlo ustoupit z ortodoxní formy auto-webu a zakládat vlákna i na jiná témata. Třeba se členská základna bude chtít aktivně vyjadřovat i mimo automobilový rámec. A nebo taky ne. Čert ví. Ale když se to nezkusí tak to nezjistíme.

Srazy to je zase jiný šálek čaje. Každý to má asi postavené jinak. Například já tam jezdím proto abych se setkal s lidmi které mám rád a nikde jinde na ně prakticky nenarazím. Vzhledem k tomu, že jsme rozesetí po celé republice je to nasnadě. Ale to jsem já. Věřím tomu, že velká část ostatních postrádá také jiný program než "jen" jídlo, pití a pokec. Například Jerrym zorganizovaná návštěva Sečské přehrady měla podle mne velký úspěch. Věřím, že dobře připravený program by účastníky přilákal. Rozhodně se tím ale nic nezkazí.

Že web padá vím. Jsem ale počítačový analfabet tudíž nemám nejmenší tušení co s tím.

P.S.: Jerry, celé jsem to psal velmi, velmi pomalu.Co neubrzdíš to neukecáš.
Opel Omega Caravan B(C) 2.2 16V automat


Budoucnost a fungování OCR Jerry 18 Oct : 16:18
Komentáře: 72

Ahoj Jaryne

Děkuji ti za tvoji reakci. V podstatě si napsal jinými slovy to co jsem vlastně psal už já. Jediný na co bych chtěl reagovat je témata vláken a činnost na srazech. Začnu tedy tématy vláken. Kdokoli kdo je člen klubu může založit jakékoli vlákno i s anketou kde můžeme rozebírat cokoli od vaření přes ženský až po počasí. Dobrovolnosti se meze nekladou a já to rozhodně mazat nebudu.
Co se týká činnosti na srazech tak tam bych řekl, že aktivity přestali s tím jak nám děti dospívají a už na srazy nejezdí. Dříve se pořádala olympiáda pro děti a s tím i spojené soutěže pro dospělé. Toto bohužel pomalu utichlo odchodem sportovního referenta Freze a postupným ubýváním dětí a následně nezájmem účastníků o tyto činnosti. Myslím, že není problém na srazech udělat nějaké soutěže či výlety do okolí. Jen pro ujasnění před dvěma lety jsem měl na Sečský sraz anketu na výlet na zříceninu Oheb na kterou je krásná procházka lesem přímo z kempu. Jak to dopadlo? nakonec šla semnou Hafanka protože nebyl zájem (proč se někde trmácet po kopcích) ale dala to . . Spanilky nebyly co pamatuji nikdy. Jen bych chtěl říct, že rada není dogma celého klubu. I vy ostatní členové dávejte návrhy co, kde zlepšit popřípadě návrhy na činnost na srazech atp..

Děkuji
Jerry

P.S. Jaryne děkuji za velmi pomalé psaníOmega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128

Budoucnost a fungování OCR mates 18 Oct : 16:35
Komentáře: 14

Registrovaný: 09 Nov : 15:22
Jsem nerozumněl vůbec ničemu, tak se ani nevyjadřuju
Budoucnost a fungování OCR Jerry 18 Oct : 16:54
Komentáře: 72

Mates tak už to nehulOmega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128

Budoucnost a fungování OCR Prazdroj 18 Oct : 17:35
Komentáře: 14

Ahoj ze západu
Tak teď já Prazdroj budu psát prazdrojčinou Pokud nebude nikdo rozumět tak si to vy guglete.
Osobně jedinej člověk kterém drží klub nad vodou je Jerry to vyme fšichni.
Já to jako flakam moc Bo pico není čas začal jsem zvucit to znamená vykendy fprdely.
Každopádně bych chtěl zachovat sraz aspoň jeden v roce. Je pravda ze bych se přikláněl na Seč i na jaro Stokyno ale lidi nemají zájem čas je pravda ze sraz z rodinou znamená 5 000 minimálně a v tom vydim kamen úrazu.
Co se tyče občerstvení bych se přikláněl k tomu aby si kazdej vše platil sám ale nastává otázka kde sehnat kemp s hospodou Bo když to děláme jako jsme to dělali vždy tak to strašně zátiší Jerryho kdysi jsem vše vozil já tak vím vo čem píšu . Na druhou stranu přijdeme vo úžasný Pivo úžasný maso a úžení a to taky nechci.
No a co stim
Je to fprdelyyyyyyyyyy osobně netuším co stim udělat mám vás rad jste pro mě druhá rodina.

Tak ze můj názor co dal kemp s jídlem a pitím kazdej by si vše zaplatil sám udirnu bych dělal dal stim ze by kazdej kdo by chtěl jist z udirny tak by zaplatil porci .
Tak snad to má hlavu a patu. Ale spis ne
Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer

Budoucnost a fungování OCR Colommbo 19 Oct : 21:06
Komentáře: 78

Registrovaný: 01 Feb : 14:51
Jerry: "...Kdokoli kdo je člen klubu může založit jakékoli vlákno i s anketou kde můžeme rozebírat cokoli od vaření přes ženský až po počasí. Dobrovolnosti se meze nekladou a já to rozhodně mazat nebudu..."
Viděl bych to tak, že Jerry a Prazdrojem by si vzali na starost to vaření, Jaryn počasí a já bych se teda nějak, s dovolením, postaral vo ty ženský, co vy na to, bando...? Jestli souhlasíte, udělejte čárku.
Mno a teď vážně. Nebudete mi to možná věřit, kamarádi, ale furt si mezi vámi připadám jako klubový greenhorn a před vámi starými klubovými pákami můžu akorát tak šoupat nohama. Takže mi moc nepřísluší do něčeho kecat nebo něco navrhovat. Nicméně nápad s kempem se zajištěným jídlem a pitím (restaurace, jako třeba Velkopařezitý) kvituju a chválím. Jednak kvůli jakési "finanční spravedlnosti" a druhak Jerry a spol. kolem toho nemusí poskakovat několik dnů předem i zadem. Jenže v tym přypadku bychom přišli o Seč, což by byla velká škoda, tam je to moc bájo. A víc jak jeden sraz ročně asi nedáme... A kdo bude chtít přijet, přijede, a kdo nee, nedá se nic dělat. Což by v případě kempu s hospodou nevadilo, naopak Seč se v malém dělat nevyplatí (rozuměj nestojí to za to.) Osobně a upřímně mám radši komornější záležitost než nějakou monsterakci.
W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Budoucnost a fungování OCR soptik 21 Oct : 21:05
Komentáře: 5

Registrovaný: 20 Jun : 16:37
Ahoj všichni ,já budu stručný ,sraz na Seči je moje dovolená .Bude to divné ale já si ohromně odpočinu.A to že stravim celej výkend u grilu mě to prostě baví ,já u grilu odpočívám od práce .
Budoucnost a fungování OCR Hafanka 22 Oct : 17:11
Komentáře: 24

Registrovaný: 02 Oct : 15:57
Tak ted já za sebe a snad i Pavla
To že se srazy zredukovaly, ok bylo to po domluvě. Naštěstí ted se přidal další klub, teda prostě jsme se srazily 2 kluby a přidaly se srazy v Úštěku, kde to opravdu jde, protože tam ceny jsou velmi lidové a nezatíží to peněženku moc.
Ovšem co se týče letního srazu, určitě bych ho nechala v našem režimu, protože tam nejenom my, ale již více lidí jezdí na více dní,než víkend a upřímně, myslím, že naše startovné - pitné, jídelné je opravdu nezatíží tolik, jako stravovat se někde v restauraci.Bohužel si myslím, že pokud by se najelo na restaurační sraz, tak už nepřijede skoro nikdo.

Je pravda, že pár lidí se stará o vše, ale myslím že to není tak veliká zátěž.
Pokud by to Jerry nechtěl dál dělat, rádi mu od spousty věcí ulehčíme, jediné co by, tak prostě věci přivézt ze skladu
Jmenuji se Jana, ale jako Hafanku mě už dobře znáte

Budoucnost a fungování OCR Jerry 22 Oct : 21:29
Komentáře: 72

Jen bych chtěl podotknout, že jsem již psal, že letní na Seči chci zachovat !!! tak nevím proč ho neustále dokola řešíte. Zkuste něco jinýho námětů tu bylo víc.

Díky

Jerry

P.S. Děkuji Hafance za podporu napsat sem, že se mi to nechce dělat je opravdu povzbuzující DÍÍÍKY !!!Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128

Budoucnost a fungování OCR Jaryn 23 Oct : 01:00
Komentáře: 48

Registrovaný: 24 Mar : 02:23
Jerry: Buď jsi zapomněl dát na konec vytlemeného smajlíka nebo jsi Janu špatně pochopil.

Colommbo: Počasí? Obávám se, že jako rosnička bych asi umřel hlady.

mates: Ne, že nerozumíš. Jsi línej to číst!!!

Hafanka: Zmiňuješ srazy v Úštěku. Kolik jich tam už proběhlo? Ke mně se info o Úštěku dostalo po prvé. Kokodaje se raději neptám. Ten na moje dotazy dlabe.Co neubrzdíš to neukecáš.
Opel Omega Caravan B(C) 2.2 16V automat


Budoucnost a fungování OCR Colommbo 23 Oct : 16:22
Komentáře: 78

Registrovaný: 01 Feb : 14:51
Setkání v Zátiší (Úštěk) proběhlo už nejmíň šest, tedy co jsem na nich byl já. A vynechávám málo. Fakt se toho neboj, dá se to přežít. Ostatně - doraz a uvidíš, maximálně už tam nikdy nepřijedeš...W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Budoucnost a fungování OCR Jaryn 23 Oct : 21:41
Komentáře: 48

Registrovaný: 24 Mar : 02:23
Jirko, já se přece nebojím. Na žádné akci nemám problém se bavit. Jen jsem se ze zvědavosti zeptal kolikrát Úštěk již proběhl. Jak jsem pochopil tak minimálně 6x. Možná mi to uniklo ale já o tom na OCR vážně čtu po prvé. Ale to můžeme v sobotu probrat osobně. Sem to asi nepatří. Budu odjíždět až večer tak se chvilka určitě najde.

Mimochodem, všimli jste si, že tady vedou diskuzi opět a jen ti samí, kteří mají účast na klubových aktivitách možná nejvyšší? Chtělo by nějak získat zpětnou vazbu spíš od těch, kteří se nezúčastňují. Například proč tomu tak je. Ale to bych chtěl asi vážně moc.Co neubrzdíš to neukecáš.
Opel Omega Caravan B(C) 2.2 16V automat


Budoucnost a fungování OCR Jerry 23 Oct : 22:16
Komentáře: 72

Ahoj všici
Jen bych to trochu chtěl uvést na pravou míru, aby zde nevznikali nějaké dezinformace. Pokud kecám tak mě opravte.
Srazy v Úštěku byly asi již několikrát, ale společný (myslím našich dvou spolupracujících klubů) pokud vím byl jen jednou. Předchozí společný sraz byl při lámání OPEL.COM na Velkopřezitým u Telče a poslední společný byl v létě na Seči. Původní Úštěky pořádal původní OPEL.COM, tudíš proto toliko srazů. Sraz v Úštěku je jak jsme to tu již nazvali restaurační tak že si každý platí své. To jenom pro ty co nepochopili moje původní zadání tématu a vzali si na paškál pouze letní na Seči o kterým jsem již několikrát psal že ho chci v každém případě zachovat !!! Můj návrh o restauračních srazech se týkal spíš těch místo Štok a podobně kde se nás má sejít 10-15. Proto jsem pouze navrhnul, že v tomto případě by asi nemělo cenu tahat veškeré klubové zařízení a prostě se jen někde sejít. Dnes je jasné, že při dvou klubech dáme dohromady více lidí tak se uvidí do budoucna

Ahoj
JerryOmega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128

Budoucnost a fungování OCR qpc 25 Oct : 13:00
Komentáře: 24

Registrovaný: 20 Sep : 16:39
ahoj,

klidne odbourejte udírnu a xx sudů.to cele je blázinec.ale nejake pitivo a grill bych zachoval.at už s dovezenym masem v nejakemnhlasenem množstí a rezervou,,pak opozdilci se svojim masem ,tak,aby to nezustalo Jerrymu na pul roku ještě doma.

Seč je krásné místo a jsem tam rad,tentokrát jsem byl limitován řidičem jiného vozu,ale za výlet do přehrady děkuji.

zajimave je,že jiné kluby mají navševy od hradů po továrny,ale opláci tak nejak sedej na zadku.

zatím me nic tvůrčího nenapadá,tak uvidíme..Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....
Odeslat komentář

Předmět
Uživatel:
Komentář:

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0995 sec,0.0656 z toho dotazů.