• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA

<< Předchozí téma | Další téma >>
nefuguje dálkáč
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jawet
Úterý 21 březen 2017 - 09:59:15 Citovat
Host
ahoj. Opel Astra G caravan - X16SZR. Přestalo mi fungovat otevírání dveří přes dálkové ovládání. Měnil jsem baterku, synchronizoval, a nic. Synchronizace neproběhne. Kolega mi prošel dálkáč v klíči, poletoval co se dalo, ale nejde to. Když mačkám tlačítka na klíči, bliká tam červená kontrolka, ale neodemyká. Synchronizoval jsem tak, že jsem sedl do auta, zavřel dveře, dal klíč do polohy 1 (I) a zmáčknul tlačítko na klíči, ale nic se nedělo. Zkusil jsem i na polohu 2 (II) a nic. Poloha 3 (III) už je startování, tak tam asi ne, předpokládám . Zkusil jsem i dát klíč, počkat 30s a synchronizovat, ale furt to nic nedělá. Můžete mi prosím poradit?
Anonymní
Pátek 02 červen 2017 - 11:47:16 Citovat
Host
Třeba je jen pomatenej centrál, zkus v autě na chvilku odpojit baterku a zkus to. Nebo něco odešlo v klíči - svítit klidně může, ale musí hlavně vysílat.
Colommbo
Neděle 04 červen 2017 - 08:39:38 Citovat
Uživatel #2374
Zkus nejen stisknout/zmáčknout, ale chviličku podržet. Nepomůže-li ani to, může být potíž v samotném ovládání, řídící jednotce centrálu či v kabelovém vedení/připojení...

Omega Y26SE - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2203 sec,0.1695 z toho dotazů.