• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Emise 2016 aneb co nás čeká - to by mě zajímalo čím budeme jezdit

Vložil: Jerry   dne: 14 Jan '16  
Rok 2016 bude v mnohém nový a na pořad dne přichází řada změn v legislativě. Jednou z takových zásadních změn je i postup měření emisí a protože se opět jako vždy objevuje nejen v dikusních fórech mnoho polopravd a mýtů, přinášíme vám ucelené informace o tom, jak měření emisí od příštího roku bude probíhat.

Odkaz
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Pět hvězdiček od Euro NCAP potvrzuje správnost bezpečnostní koncepce nového modelu Opel Astra

Vložil: jirka   dne: 03 Dec '15  
Nezávislé mezinárodní konsorcium Euro NCAP potvrdilo integritu koncepce celkové bezpečnosti nové modelové řady Opel Astra. V zatím posledním kole testů získala nová Astra od Euro NCAP nejvyšší hodnocení pěti hvězdiček. Nový kompaktní pětidveřový hatchback značky Opel dosáhl skvělých výsledků ve všech hodnocených kritériích: V ochraně dospělých pasažérů, ochraně dětí, ochraně chodců a za bezpečnostní asistenční systémy.

Cílem značky Opel v oblasti bezpečnosti svých osobních a lehkých užitkových automobilů je optimalizovaná ochrana v reálném provozu a při nehodách. Astra nové generace není v tomto směru výjimkou a nabízí ucelený komplex pasivních a aktivních bezpečnostních prvků.

... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

XTG Opel ADAM Cup 2015 se uzavřel na německé 3-Städte Rally

Vložil: jirka   dne: 02 Nov '15  
Až závěrečná soutěž sedmidílného kalendáře XTG Opel ADAM Cupu 2015 rozřešila tajenku vítěze celého prvního ročníku. Tím se v dramatickém finále stala příbramská dvojice Josef Peták – Alena Benešová. Hned první ročník XTG Opel ADAM Cupu měl nečekaně napínavý závěr - hned dvě posádky se mohly ucházet o pohárové prvenství: Petr Vraj jun. a Josef Peták. Před finálovým podnikem XTG Opel ADAM Cupu, který se jel v rámci německé 3-Städte Rally, jež byla i závěrečným podnikem německého poháru ADAC Opel Rallye Cup, stačilo Vrajovi k udržení dosavadního vedení buď vítězství, nebo fakt, aby se z prvenství v pohárové klasifikaci XTG ADAM Cupu radoval kdokoli jiný, než jeho hlavní konkurent Josef Peták.

V úvodu 3-Städte Rally se do jejich duelu zamíchal i Robert Hordossy, v dalším průběhu si ovšem Vraj s Petákem nedarovali ani vteřinku. Po drobném zaváhání Vraje ale otěže postupně přebral zkušený Peták a do závěrečné vložky nastupoval s jedenáctivteřinovým náskokem na svého valašského konkurenta. A zatímco Peták závod zdárně dokončil, Vrajův ADAM zůstal stát na trati závěrečného testu (prasklý čep v rameni). Tím bylo o Petákově triumfu rozhodnuto!
... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Autotechnik Zralý - Burza – výprodej skladových dílů za minimální ceny 21.11.2015

Vložil: jirka   dne: 02 Nov '15  
Ahoj Klubáci.

Společnost Autotechnik Zralý vás zve na svoji každoroční burzu skladových dílů.

Podzimní burza je plánována na sobotu 21.11.2015 od 8:00 do 15:00

více na stránkách www.zraly.czJirka
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Rada klubu a volby

Vložil: jirka   dne: 29 Oct '15  
Ahoj Klubáci,

Po tom co jsme v minulém článku vypsali registraci pro zájemce do rady našeho klubu na začátku září, tak se nám přihlásili pouze známé firmy,přesněji řečeno se přihlásili pouze členové stavájící rady.
Proto jsme vzniklou situaci diskutovali na sraze, jak se k tomu postavit, a dohodli jsme se, že asi nemá smysl pořádat specialní volby pro stávající členy. A tak necháme současnou partu pokračovat v jejich práci.

a to tedy ve složení

Předseda: Jerry (Jaroslav Sládek)
Rada: Hafanka (Jana Schmidtová)
Prazdroj (Richard Nedvěd)
Wonderboys (Pavel Schmidt)
Jirka (Jiří Simon)


pokud s tímto někdo z vás nesouhlasí prosím vyjádřete se do diskuze pod článkem.

Jirka
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel oficiálně představuje svůj speciál pro okruhový šampionát série TCR

Vložil: jirka   dne: 16 Oct '15  
Opel připravil speciál pro TCR už na bázi nové pětidveřové Astry a představil jej na belgickém okruhu Jules Tacheny. Dlužno říct, že vypadá opravdu dobře - nízký, široký a s velmi zdařilou bílo-žluto-černou grafikou, ta ovšem bude nadále čistě v režii jednotlivých privátních týmů. Podle automobilky je Astra TCR připravena soutěžit jak v krátkých, tak ve vytrvalostních závodech včetně 24 hodin Nürburgringu.... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 74 75 76

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1827 sec,0.1101 z toho dotazů.