Novinka:Budoucnost a fungování OCR
(Kategorie: Misc)
Napsal Jerry
Friday 18 October 2019 - 00:08:26

Ahoj přátelé a kamarádi.

Zakládám toto vlákno, jako reakci na připomínky některých členů a samozřejmě aby jsem byl i já v obraze jak to s námi půjde dál. Předem bych chtěl vysvětlit jak je to vlastně s Opel klubama a jejich WWW. Někteří z nás byli krom OCR ještě členy klubu OPEL.COM. Před časem se stalo, že po diskuzi v soukromých zprávách (které byly nepochopitelně lustrovány) o společném srazu OCR a OPEL.COM na Seči bylo spousta lidí během noci bez udání důvodu vymazána dutou hlavou (majitel stránek) a stala se tak bezprizorní. Vzhledem k tomu, že i já tam byl registrován a samozřejmě vyhozen jsem nabídl odejdutým členům opel.com útočiště u nás v OCR. Dost lidí k nám přešlo, nic méně nebo více jim nevyhovoval náš web po klasicku tak se rozhodli založil nový Odkaz který je založen na redakčním systému PHP BB na který byli zvyklí. Všimněte si, že je to jen otočenina našeho klubu (opel-club.cz, club-opel.cz). Oba tyto kluby jsou vlastně jedna rodina my tam oni u nás a již se pořádaly i společné srazy. Tak to jenom na vysvětlenou.

Teď bych chtěl řešit co bude vlastně dál. Fungování klubu už je vlastně jen o srazech. Jak jste si jistě všimli, tak naše srazy už se zredukovali jen na letní, protože opravdu nebyl zájem. Poslední srazy už jezdilo v podstatě jen to zdravý jádro + občas nějaká návštěva. Není to o tom , že bych nechtěl srazy dělat, ale pro 12 lidí to opravdu nemá cenu. Chápu, že jsme po celý republice, ale jednou za rok by jsme to dát mohli. Dále dávám návrh, že by se srazy pořádali jako v jiných klubech a to tam kde je ubytování i strava. Např. objedná se penzion s restaurací kde si každý zaplatí ubytování a co sní a vypije a bude pokoj a nemusí se řešit přípravy a zásobování. Ono je v podstatě jedno jestli se nás sejde 20 nebo 50 přípravy věřte zaberou 3 dny. Ale tímto otvírám jen diskuzi berte to jako návrh. V každém případě bych chtěl zachovat letní na Seči.

Jinak co se týká návštěvnosti na stránkách je to všude (na obou klubech) stejný. Lidi přijdou zamávají a zmizí. Spousta členů už se neukázalo několik měsíců a ani nenapsali ahoj končím.

Tak nějak na konec bych chtěl podotknout, že naše stránky bohužel tak nějak už nejsou nejnovější a může se stát, že na nových serverech budou padat. Řeším to s Jirkou co by se s tím dalo dělat. Může se stát že nám stránky spadnou a už nenaběhnou. Budu se snažit v tom udělat maximum aby se to nestalo.

Pište svoje názory a připomínky prosím pokud možno jen seriózní jsem přece jen už starší pán a čtení nesmyslů mě unavuje děkuji

Přeji všem zdraví, pohodový život a snad se někdy někde uvidíme.

Ahoj váš Jerry

P.S. nepište prosím rychle já umím číst jenom pomalu
Tato novinka je z -Opel Club Renbau
( http://opelinfo.cz/news.php?extend.562 )


Vygenerováno za:0.1265 sec,0.1201 z toho dotazů.